Jaká výuka je pro mě nejlepší?

Pomaturitní studium

PRAHA, OLOMOUC, BRNO, OSTRAVA, PROSTĚJOV, PŘEROV, ZLÍN, TEPLICE. Zápis zahájen! Otevíráme nejméně 4 pokročilosti!

Individuální výuka

Neradi se dělíte o svého lektora? Potřebujete mít časově flexibilní výuku? Chcete se zaměřit na gramatiku, konverzaci nebo jen slovní zásobu?

Doučování školních předmětů

Hrozí ti, že propadneš z angličtiny, češtiny, matematiky nebo chemie? Tak s tím něco dělej!

Firemní vzdělávání

Jsme na špici jazykového vzdělávání již déle než čtvrt století. Našich 1000 lektorů odučí více než 140 000 hodin ročně pro více než 350 klientů. Nestrpíme žádné kompromisy, dodáváme pouze prémiovou kvalitu.

Skype learning

Používáme metodiku speciálně vyvinutou pro online výuku. Nebudete muset nikam docházet a z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře budete studovat stejně efektivně. Studenti si také cení časově flexibilní výuky.

E-learning

Pracujete na konkrétním úkolu v cizím jazyce? Jste vedoucím mezinárodní pracovní skupiny? Hledáte efektivní nástroj pro zaškolení svých spolupracovníků? Vytváříme e-learning na míru.

HR dovednosti

Školení, semináře, tréninky a workshopy pro všechny, kdo si uvědomují, že žijí v období každodenních turbulencí a chtějí se naučit aktivně se změnám postavit.

Fast Track - Anglicky 5x rychleji!

Jste rozhodnuti mluvit anglicky již za 5 týdnů? Máte pocit, že se běžná výuka vleče? Po skončení našeho kurzu budete mluvit tak, jak jiní za celý školní rok.

Kurzy pro veřejnost

Jako jediní na trhu garantujeme hodiny na zkoušku přímo v kurzu, ne na uměle prezentované ukázkové hodině.