Proč si vybrat naše kurzy?

  • Jsme na špici jazykového vzdělávání již déle než čtvrt století.
  • Garance hodin na zkoušku. Jako jediní na trhu poskytujeme hodiny na zkoušku přímo v kurzu, ne na uměle prezentované ukázkové hodině.
  • Jazykové kurzy konané v jednotlivých ročnících na sebe navazují. Se svým oblíbeným lektorem tak budete moci studovat několik let!
  • Více než 75 % posluchačů se do kurzů hlásí na základě doporučení svých přátel a známých.
  • Stálí posluchači mají speciální ceny! Také mohou využívat bonusy u našich partnerů.

Neznáte svou pokročilost? OTESTUJTE SE

Slevy, poukázky a zaměstnanecké programy

Sphere Card

Všichni držitelé Sphere Card mohou využít 10% slevy na jazykové kurzy “standard” a “speciál” a na letní konverzační kurzy. V případě karty VIP nebo Student je sleva 15 %. Držitelé Sphere Card Student získají také 5% slevu na přípravné jazykové kurzy k maturitě a mezinárodním zkouškám. Sleva se nedá kombinovat.

Carte

Všichni držitelé Carte mohou využít 10% slevy na kurzy “standard” a “speciál” a na letní kurzy. Držitelé Carte získají také 5% slevu na přípravné kurzy k maturitě a k mezinárodním zkouškám. Sleva se nedá kombinovat s dalšími slevami.

Dream card

Všichni držitelé Dream Card mohou využít 10% slevy na naše služby (s výjimkou prodeje učebnic). Sleva se nedá kombinovat s dalšími slevami.

Rodinné pasy a Senior pasy

Držitelé Rodinných pasů a Senior pasů mohou využít 10% slevy na kurzy “standard” a “speciál”. Sleva se nedá kombinovat s dalšími slevami.

ISIC Card

Sleva 5% na kurzy (nevztahuje se na individuální výuku, zkoušky, učebnice)

Přijímáme poukazy

Sodexo Pass – Flexi, Dárkový.ePASS

Edenred– Ticket Multi, Ticket Academia, Ticket Compliments dárkový, Benefity Café

Up Česká republika – Unišek, Unišek +, Unišek + FKSP, Cadhoc

Kurzovné uhrazené poukázkami a dalšími zaměstnaneckými benefity nevracíme. V těchto případech je možné převedení financí na jiný kurz vybraný klientem.