Jednoleté denní pomaturitní studium

Proč si vybrat pomaturitní studium právě na naší škole? 

Jsme jedna z největších jazykových škol v ČR pořádajících pomaturitní studium, proto Vám můžeme zaručit, že jednotlivé kurzy určitě otevřeme. Téměř 75 % posluchačů se k nám hlásí na základě doporučení svých přátel a známých! A to už něco znamená! Svým blízkým přece doporučíte jen to opravdu nejlepší. Denní pomaturitní studium je koncipováno jako příprava k mezinárodním jazykovým zkouškám, které mohou studenti vykonat přímo v naší škole – jsme akreditované vzdělávací a zkouškové centrum prestižních mezinárodních zkoušek Cambridge English.

V denním studiu vyučují rodilí mluvčí a kvalifikovaní lektoři s praxí, kteří splňují kritéria kvality Asociace jazykových škol. Naše cena je férová a navíc obdržíte hodnotný bonusový balíček: učebnice v hodnotě 750,- Kč, e-learning na celý rok a slevu až 40 % na další kurzy!

Do pomaturitního studia není nutno skládat přijímací zkoušky. Studenti jsou zařazeni do skupin na základě rozřazovacího testu, který objektivně stanoví vstupní jazykovou úroveň – méně pokročilí studenti tak nejsou frustrováni a pokročilí studenti se nezdržují opakováním látky, kterou již ovládají.

Pořádáme specializovaný seminář přípravy na přijímací zkoušky na VŠ z matematiky a obecných studijních předpokladů. Všem studentům, kteří splní své povinnosti, je vydáno klasifikované osvědčení MŠMT o absolvování kurzu.

Nejčastější otázky

Budu mít status studenta?

Jednoletý denní pomaturitní kurz má všechny náležitosti řádného denního studia a je zařazen do vyhlášky MŠMT ČR – pro maturanty 2017 platí všechny sociální výhody studentů (přídavky na děti rodičům, dopravné, úhrada zdravotního pojištění, atd.).

Současně se hlásím i na VŠ. Budu platit storno poplatky?

Máme pro Vás velmi příjemnou zprávu. V případě, že budete přijati na vysokou školu nebo nesložíte státní maturitu a tuto skutečnost nám do 13.9. 2017 doložíte, nebudete platit žádný storno poplatek za zrušení účasti v kurzu. Kurzovné Vám bude vráceno v plné výši.

Průběh jednoletého denního studia.

Výuka angličtiny a němčiny se koná v Praze, Olomouci, Prostějově, Přerově, Teplicích a Zlíně. Tato výuka je realizována pod záštitou jazykové školy Lingua Centrum. V Olomouci můžete navíc studovat také francouzštinu, španělštinu a ruštinu. Studium probíhá od září 2018 do června 2019, od pondělí do pátku, každý den 4 vyučovací hodiny. Standardní čas zahájení výuky je 8,00 hod. V Olomouci navíc každoročně otevíráme studijní skupiny, které zahajují výuku v 11,20 hod. Do skupin vás rozřadíme na základě testu v září 2018. Rozdělíme vás nejméně do 4 pokročilostí od začátečníků (A0) až po pokročilé (C1). Méně pokročilí nebudou frustrováni a vy pokročilí se nebudete zdržovat opakováním látky, kterou již znáte. Na konci školního roku vykonáte mezinárodní jazykové zkoušky. Angličtináři – Cambridge English Language Assessment  (PET, FCE nebo CAE) a to přímo u nás. Jsme akreditované testovací centrum Cambridge English! Němčináři – Mittelstufe Deutsch.

Dojíždíte? Pomůžeme vám s ubytováním.

Budete bydlet převážně na privátech a ubytovacích zařízeních (koleje, internáty). Seznam kontaktů na ubytovatele obdržíte po přihlášení.

Cena?

Kurzovné pro školní rok 2018/2019: Angličtina – 22.990,- Kč. Ostatní jazyky – 26.000,- Kč (bude vás studovat max. 10 ve skupině).

Nově otevíráme pomaturitní studium v Ostravě. Zaváděcí cena 18 900,- Kč. 

Můžu platit na splátky?

Ano. Angličtina – zaplatíte 16.000,- před zahájením a 6.990,- v lednu 2019. Ostatní jazyky – 16.000,- před zahájením, doplatek 10.000,- v lednu.